Kwartierblad van
Desiré SMIT
Tjeert SMIT
* juni 1922 Eenrum

Klaaske HAZENBERG
* oktober 1925 Kantens

Joost KUIZENGA
* april 1924 Bedum
+ maart 2000 Groningen
Jantje van DIJK
* juli 1924 Eenrum

Petrus Johannes de WAAL
* januari 1924 Nijmegen

Ietje BAKKER
* augustus 1926 Groningen
+ oktober 1997 Groningen


x juni 1942
Winsum
x mei 1944
Eenrum
x februari 1947
Groningen

Meerten SMIT
* december 1946 Eenrum

Henderika KUIZENGA
* maart 1944 Westernieland

Peter Johannes de WAAL
* mei 1952 Groningen

Grietje Sakelina MEINARDI
* mei 1955 Groningen

x juli 1963
Eenrum
x juli 1976
Groningen
Folkert SMIT
* februari 1971 Den Andel (Gem. Baflo)

Alida de WAAL
* september 1976 Groningen

x 2001
Groningen
Desiré SMIT
* november 2002 Groningen

            
Kwartierblad van
Tjeert SMIT
Jan SMIT
* oktober 1844 Warfhuizen (gem. Leens)
+ voor 1895
Adriaantje Tjeerts LANTING
* juni 1841 Eenrum
+ maart 1875 Eenrum
Pieter SIEGERS
* ca. 1841
+ voor 1895
Aaltje DROOL

+ na 1908


Jacob DEKKER
* ca. 1848

Fenna van DIJK


x mei 1865
Leens



Tjeert SMIT
* februari 1870 Eenrum
+ februari 1917 Eenrum
Grietje SIEGERS
* december 1872 Obergum (gemeente Winsum)
+ juni 1908 Groningen

Pieterke DEKKER
* juli 1876 Westernieland

x september 1895
Winsum

Jan SMIT
* januari 1898 Eenrum
+ januari 1969 Eenrum
Fenna DEKKER
* november 1896 Westernieland
+ februari 1989 Eenrum
x oktober 1921
Eenrum
Tjeert SMIT
* juni 1922 Eenrum

           
Kwartierblad van
Klaaske HAZENBERG
Hendrik Mertens HAZENBERG
* augustus 1819 Grootegast
+ maart 1901 Oldekerk
Martha Tonnes van WIJK
* april 1826 Niekerk
+ juli 1899 Oldekerk
Hendrik Jacob ABELS
* ca. 1807

Klaaske Roelfs HUISTRA
* ca. 1820




Arendina DORSCH


x december 1845
Oldekerk
x mei 1846
Grootegast


Pieter Hendriks HAZENBERG
* mei 1848 Oldekerk
+ juni 1927 Kantens
Trientje ABELS
* mei 1850 Stroobos, gemeente Achtkarspelen
+ december 1932 Kantens

Hanimel DORSCH
* april 1859 Sleen
+ september 1951 Peize
x mei 1877
Oldehove

Meerten Hendrik HAZENBERG
* december 1889 Dokkum
+ november 1968 Usquert
Jaaptje DORSCH
* juli 1896 Kantens
+ februari 1974 Groningen
x mei 1914
Kantens
Klaaske HAZENBERG
* oktober 1925 Kantens

               
Kwartierblad van
Joost KUIZENGA
Klaas Klaassen KUIZENGA
* juni 1817 Baflo
+ december 1864 Tinallinge
Adriana VERMEULEN
* juni 1820 Breda
+ oktober 1898 Baflo
Menne Hendrik VOS
* september 1819 Baflo

Janna Jans KOOPMAN
* november 1814 Rasquert

Koop Joostens ELZINGA
* januari 1822 Achtkarspelen

Hillegien Tunnis ALTING
* ca. 1813 Oostwold (gem. Leek)

Jacob Hilbrandts ADEMA


Grietje Reinders de JONGE


x september 1845
Breda
x juni 1844
Baflo
x juni 1850
Grootegast

Nicolaas Klaassen KUIZENGA
* april 1847 Breda
+ maart 1901 Tinallinge
Anje Mennes VOS
* oktober 1848 Rasquert
+ juni 1928 Baflo
Joost Koops ELZINGA
* maart 1857 Opende, gem. Grootegast

Martha ADEMA
* oktober 1860 Westerwijdwerd, gem. Middelstum

x september 1871
Baflo
x december 1884
Middelstum
Derk KUIZENGA
* juli 1888 Tinallinge, gem. Baflo
+ november 1967 Groningen
Hillechien ELZINGA
* mei 1885 Kantens
+ februari 1961 Groningen
x december 1908
Kantens
Joost KUIZENGA
* april 1924 Bedum
+ maart 2000 Groningen

              
Kwartierblad van
Jantje van DIJK

Geertruida van DIJK


Jan POEL
* ca. 1847 Eenrum

Nieske VENHUIZEN
* ca. 1844 Den Andel, gem. Baflo

Jannes ARKEMA
* december 1838 Oldekerk
+ november 1912 Obergum
Hendrika VENHUIZEN
* september 1844 Rasquert
+ april 1930 Obergum
Folkert HUIZENGA
* augustus 1836 Eenrum
+ voor 1908
Sjouwke STUIT
* november 1831 Pieterburen
+ januari 1908 Pieterburen

x mei 1870
Eenrum
x augustus 1870
Winsum
x mei 1862
Eenrum
Pieter van DIJK
* september 1877 Eenrum

Jantje POEL
* oktober 1878 Westernieland (gem. Eenrum)

Gerrit ARKEMA
* januari 1874 Obergum
+ mei 1961 Westernieland
Foske HUIZENGA
* december 1876 Pieterburen
+ december 1928 Groningen
x november 1898
Eenrum
x maart 1897
Eenrum
Hendrik van DIJK
* maart 1899 Westernieland
+ augustus 1946 Eenrum
Hendrika ARKEMA
* juli 1899 Pieterburen (gem. Eenrum)
+ juli 1987 Kloosterburen
x maart 1924
Eenrum
Jantje van DIJK
* juli 1924 Eenrum

       
Kwartierblad van
Ietje BAKKER












Jan BAKKER


Jantje BOEKHOLT


Koop DRENT


Ietje BAKKER




Jan BAKKER
* september 1899 Groningen

Aaltje Roelfina DRENT
* april 1903 Wildervank

x oktober 1921
Groningen
Ietje BAKKER
* augustus 1926 Groningen
+ oktober 1997 Groningen

   
Kwartierblad van
Jan SMIT


















Pieter Jans SMIT
* ca. 1801

Grietje Derks CLEVERINGA


x april 1837
Leens
Jan SMIT
* oktober 1844 Warfhuizen (gem. Leens)
+ voor 1895

       
Kwartierblad van
Adriaantje Tjeerts LANTING












Klaas Tjeerts LANTING
* ca. 1787

Anje Hendriks KRAUW


Popko Jacobs BORGMAN
* ca. 1791

Adriaantje van den BERG




Tjeert Klaassens LANTING
* augustus 1813 Eenrum
+ juli 1850 Eenrum
Harmanna Popkens BORGMAN
* mei 1815 Eenrum
+ december 1871 Eenrum
x maart 1841
Baflo
Adriaantje Tjeerts LANTING
* juni 1841 Eenrum
+ maart 1875 Eenrum

             
Kwartierblad van
Hendrik Mertens HAZENBERG
Pieter Berends HAZENBERG
* oktober 1708 Tolbert

Geeske Meertens

+ september 1713 Midwolde
Harm Rommerts


Anje Jans




Jurjen Jan Cornelis EISSEMA
* april 1719 Obergum

Ebel JILJES
* januari 1717 Lutjegast

x juni 1736
Leek


x maart 1744
Grootegast
Hendrik Pieters HAZENBERG
* september 1752 Leek
+ april 1834 Grootegast
Imke Harms
* ca. 1754 Marum
+ juli 1821 Grootegast
Roelof Klasens van LOO
* ca. 1755
+ april 1830 Grootegast
Antje Jurjens EISEMA
* oktober 1752 Lutjegast
+ voor 1807
x december 1783
Grootegast

Meerten Hendriks HAZENBERG
* maart 1795 Grootegast
+ november 1859 Lutjegast
Lutske Roelofs van LOO
* maart 1793 Grootegast
+ september 1826 Grootegast
x april 1817
Grootegast
Hendrik Mertens HAZENBERG
* augustus 1819 Grootegast
+ maart 1901 Oldekerk

           
Kwartierblad van
Martha Tonnes van WIJK
Tonnis Fransens van WIJK
* juli 1740 Zuidhorn
+ september 1818 Oldekerk
Trijntje Jans
* rond 1745 Niekerk
+ november 1815 Oldekerk
Jan Jans van der HEIDE


Luikje Willems






x mei 1771
Den Ham



Frans Tonnis van WIJK
* februari 1776 Niekerk
+ juli 1851 Oostwold
Anje Jans van der HEIDE
* 1781 Dorkwerd
+ juni 1856 Niekerk
Pieter Everts NANNINGA


Martjen Jochums KLOK


x mei 1802
Oostwold

Tonnis Fransen van WIJK
* augustus 1807 Oostwold (Westerkwartier)
+ juni 1882 Niekerk (Westerkwartier)
Trientje Pieters NANNINGA
* februari 1801 Niekerk
+ maart 1878 Niekerk
x februari 1838
Oldekerk
Martha Tonnes van WIJK
* april 1826 Niekerk
+ juli 1899 Oldekerk

   
Kwartierblad van
Hendrik Jacob ABELS


















Jacob ABELS


Grietje Jans OLSMEIJER



Hendrik Jacob ABELS
* ca. 1807

   
Kwartierblad van
Klaaske Roelfs HUISTRA


















Roelf Ines HUISTRA


Grietje SIEKES



Klaaske Roelfs HUISTRA
* ca. 1820

         
Kwartierblad van
Klaas Klaassen KUIZENGA
Abel Cornelis
* juli 1730 Baflo

Antje Klasens
* Den Andel
+ voor 1787






x mei 1755
Baflo



Klaas Abels
* november 1762 Baflo
+ september 1835 Baflo
Grietje Claassen
* augustus 1763 Den Andel
+ 1792 Den Andel
Klaas Derks


Trijntje Freerks


x november 1783
Baflo

Klaas Klaassen KUIZENGA
* januari 1787 Baflo
+ december 1863 Groningen
Martje Klaasen KUIPER
* november 1790 Rasquert
+ oktober 1828 Baflo
x mei 1816
Baflo
Klaas Klaassen KUIZENGA
* juni 1817 Baflo
+ december 1864 Tinallinge

             
Kwartierblad van
Adriana VERMEULEN
Johannes Cornely VERMEULEN


Catharina Cornelii van NIJNATTEN




Simon HAMEL


Elisabeth Rijnandae van SELM


Gerardus WALLENBROEK


Dimpna LAETS






Cornelius VERMEULEN
* november 1771 Princenhage
+ maart 1840 Breda
Wilhelmina BOSMANS
* 1758
+ januari 1830 Breda
Ambrosius HAMEL
* mei 1757 Breda
+ april 1816 Breda
Anna WALLENBROEK
* december 1761 Breda
+ februari 1834 Breda


Johannes VERMEULEN
* maart 1795 Princenhage
+ juni 1845 Breda
Maria Henrica HAMEL
* september 1796 Breda
+ oktober 1865 Breda
x augustus 1814
Breda
Adriana VERMEULEN
* juni 1820 Breda
+ oktober 1898 Baflo

  
Kwartierblad van
Menne Hendrik VOS



















Anje VOS



Menne Hendrik VOS
* september 1819 Baflo

    
Kwartierblad van
Janna Jans KOOPMAN












Willem KOOPMAN







Jannes Willems KOOPMAN
* ca. 1784 Tinallinge
+ september 1814 Rasquert
Jantje JACOBS
* ca. 1787 Den Andel
+ juli 1843 Rasquert
x september 1810
Tinallinge
Janna Jans KOOPMAN
* november 1814 Rasquert

     
Kwartierblad van
Koop Joostens ELZINGA












Coop Joostens
* 1765
+ augustus 1804 Surhuizum
Saakjes Coerts van ELZINGA






Joost Koops ELZINGA
* augustus 1794 Surhuizum
+ december 1875 Grootegast
Hinke Jans de VRIES
* ca. 1794
+ augustus 1871 Achtkarspelen
x mei 1821
Achtkarspelen
Koop Joostens ELZINGA
* januari 1822 Achtkarspelen

   
Kwartierblad van
Hillegien Tunnis ALTING


















Teunis ALTING


Anje Johannes



Hillegien Tunnis ALTING
* ca. 1813 Oostwold (gem. Leek)

   
Kwartierblad van
Jan POEL


















Klaas Jans POEL


Jantje Tonnis KRUIZINGA



Jan POEL
* ca. 1847 Eenrum

   
Kwartierblad van
Nieske VENHUIZEN


















Allert Harms VENHUIZEN


Kornelia Jans POOL



Nieske VENHUIZEN
* ca. 1844 Den Andel, gem. Baflo

           
Kwartierblad van
Jannes ARKEMA
Jannes Derks
* januari 1730
+ december 1762 Warffum
Ydje Gerrits
* Kloosterburen
+ december 1766 Warffum


Pieter Auckes BLAAUWBROEK
* februari 1730 Oudega (nu gem. Smallingerland)
+ maart 1823 Boornbergum
Maartje Egberts SCHEPER
* augustus 1736 Donkerbroek



x november 1756
Warffum

x ca. 1755


Gerrit Jannes ARKEMA
* februari 1760
+ september 1834 Zandeweer
Kornelske Hindriks
* maart 1773 Uithuizen
+ april 1820 Zandeweer
Auke Pieters BLAAUWBROEK
* januari 1772 Drachten
+ maart 1842 Haulerwijk
Hinke Oeges HUISMAN
* maart 1770 Drachten
+ september 1810 Drachten
x oktober 1797
Uithuizen
x januari 1797

Jacob Gerrits ARKEMA
* september 1805 Uithuizen
+ voor 1870
Mattje Aukes BLAAUWBROEK
* december 1804 Gorredijk
+ september 1850 Kantens
x maart 1833
Oldehove
Jannes ARKEMA
* december 1838 Oldekerk
+ november 1912 Obergum

           
Kwartierblad van
Folkert HUIZENGA
Derk Sierts HUIZINGA
* februari 1742 Rasquert
+ voor 1805
Grietje Jacobs OOSTERHUIS
* 1753
+ januari 1826 Eenrum
Albert Geerts FRIELING
* ca. 1754
+ januari 1809 Saaxumhuizen
Martje Arys
* december 1747
+ januari 1803 Eenrum




x 1776

x november 1784



Siert Derks HUIZINGA
* maart 1782 Saaxumhuizen
+ juni 1820 Saaxumhuizen
Hendrika Alberts FRIELING
* 1785 Eenrum
+ mei 1830 Eenrum
Folkert Jans HAAN
* ca. 1767
+ juli 1829 Pieterburen (Gem. Eenrum)
Voske Tjaarts SMID


x november 1806


Aries Siert HUIZINGA
* juli 1809 Saaxumhuizen
+ augustus 1847 Eenrum
Elizabeth Folkerts HAAN
* februari 1812 Stitswerd, gem. Middelstum
+ 1887
x juli 1834
Eenrum
Folkert HUIZENGA
* augustus 1836 Eenrum
+ voor 1908

       
Kwartierblad van
Sjouwke STUIT












Hindrik Klasens STUIT


Neeltje Harms BOLHEEM


Gerrit Jans FIELSTRA


Sjouwke JANS



x voor 1814

Harm Hendriks STUIT
* ca. 1814
+ voor 1908 Eenrum
Pieterke Gerrits FIELSTRA
* ca. 1814
+ maart 1908 Eenrum
x juni 1838
Eenrum
Sjouwke STUIT
* november 1831 Pieterburen
+ januari 1908 Pieterburen

     
Kwartierblad van
Pieter Berends HAZENBERG












Wigbolt Berends HAZENBERG

+ na 1709
Grietje Willems

+ voor 1692


x ca. 1670
Midwolde

Berend Wigbolts HAZENBERG
* 1673 Leek

Aechtie Cornelis


x april 1693
Leek
Pieter Berends HAZENBERG
* oktober 1708 Tolbert

   
Kwartierblad van
Geeske Meertens


















Meerten Jochems


Hendrikjen Jans



Geeske Meertens

+ september 1713 Midwolde

   
Kwartierblad van
Tonnis Fransens van WIJK


















Frans Tonnis
* rond 1710

Eeske Cornelis
* rond 1710


Tonnis Fransens van WIJK
* juli 1740 Zuidhorn
+ september 1818 Oldekerk

   
Kwartierblad van
Trijntje Jans


















Jan Reinders


Oukjen Foppes



Trijntje Jans
* rond 1745 Niekerk
+ november 1815 Oldekerk

   
Kwartierblad van
Abel Cornelis


















Cornellis Hindrix
* Rasquert

Stijntje Abels
* Westeremden
+ voor 1751
x juli 1725
Baflo
Abel Cornelis
* juli 1730 Baflo

     
Kwartierblad van
Jannes Derks












Jannes Geerts
* Warffum

Kunje Derks
* Warffum



x mei 1693
Warffum

Derk Jannes
* oktober 1698

Anje Tjabbes
* Warffum

x april 1719
Warffum
Jannes Derks
* januari 1730
+ december 1762 Warffum

     
Kwartierblad van
Pieter Auckes BLAAUWBROEK












Douwe Dircks
* Kollum

Bauck Auckes
* Oostermeer



x oktober 1683
Oostermeer

Aucke Douwes
* december 1694 Oostermeer

Wimke Pieters
* Oudega

x 1725
Oudega
Pieter Auckes BLAAUWBROEK
* februari 1730 Oudega (nu gem. Smallingerland)
+ maart 1823 Boornbergum

   
Kwartierblad van
Maartje Egberts SCHEPER


















Egbert Jans SCHEPER


Aaltje Hendriks


x 1733
Donkerbroek
Maartje Egberts SCHEPER
* augustus 1736 Donkerbroek

               
Kwartierblad van
Derk Sierts HUIZINGA
Tamme Pieters
* 1650
+ maart 1690 Huizinge
Geertruid Derks HUIZENGA
* september 1650 Huizinge
+ juni 1689 Huizinge
Leue Cornelis


Hijktje Luurts


Lippe Sierts
* 1608 Huizinga
+ mei 1679
Aechtie Jans
* 1631
+ juni 1696 Startenhuizen
Lippe Tonnis
* ca. 1667
+ februari 1748 Baflo
Trijntien Jans


x mei 1678
Huizinge

x na 1653

x voor 1722

Derk Tammes
* februari 1679 Huizinge
+ december 1728 Huizinge
Trijntje Leues
* 1678 Rasquert
+ april 1721 Huizinge
Jacob Lippes
* 1660 Garsthuizen
+ december 1735 Garsthuizen
Idje Lippes
* 1696
+ maart 1774 Baflo
x 1702
Huizinge
x 1719

Siert Derks HUIZINGA
* oktober 1719 Huizinge
+ februari 1800 Rasquert
Aagtje Jacobs
* 1720
+ november 1765 Baflo
x maart 1741

Derk Sierts HUIZINGA
* februari 1742 Rasquert
+ voor 1805

      
Kwartierblad van
Grietje Jacobs OOSTERHUIS
Abel Jans
* voor 1660












Sywert Abels
* voor 1699

Anje Eisses






Jacob Sywerts OOSTERHUIS
* Uithuizen
+ voor 1786
Bouke Jans

+ april 1755 Eenrum
x 1752

Grietje Jacobs OOSTERHUIS
* 1753
+ januari 1826 Eenrum

     
Kwartierblad van
Albert Geerts FRIELING














Jan FRIELING
* ca. 1700
+ Tinallinge
Hendrina de GROOT
* Bedum


x voor 1725

Geert Roelfs
* Den Andel
+ voor 1768
Henrica Jans FRIELING
* ca. 1725
+ voor 1768
x oktober 1751
Tinallinge
Albert Geerts FRIELING
* ca. 1754
+ januari 1809 Saaxumhuizen

          
Kwartierblad van
Martje Arys




Eysse NN



Ype Crijns
* ca. 1675

Luytie NN
* ca. 1675
+ voor 1719



x ca. 1700

Albert Jurjens

+ voor 1734
Martjen Jacobs
* ca. 1680 Warfhuizen
+ voor 1724
Elle Eysses
* ca. 1701

NN YPES
* ca. 1701

x april 1706
Eenrum

Aries Alberts
* ca. 1711
+ februari 1763 Baflo
Luudje Elles
* 1724
+ december 1791 Baflo
x 1747

Martje Arys
* december 1747
+ januari 1803 Eenrum

  
Kwartierblad van
Tamme Pieters


















Pieter Michiels

+ juli 1684 Westeremden


Tamme Pieters
* 1650
+ maart 1690 Huizinge

           
Kwartierblad van
Geertruid Derks HUIZENGA
Lippe Sierts
* ca. 1550
+ 16?5 Wirdum
Geele Oemkes

+ februari 1607 Wirdum
Jacob Derks
* ca. 1557
+ juli 1620
Katrina Ritzes

+ januari 1619




x voor 1593

x 1582



Siert Lippes
* ca. 1580
+ 1642
Geertruid Jacobs
* januari 1584 Maarhuizen
+ november 1652
Enne Melles

+ december 1626 Uithuizermeeden
Hillechien Aljes
* 1587
+ maart 1653 Groningen
x februari 1606

x voor 1619

Derk Sierts
* ca. 1608
+ november 1678
Jantje Ennes
* 1619 Uithuizermeeden
+ oktober 1670
x oktober 1641
Noordbroek
Geertruid Derks HUIZENGA
* september 1650 Huizinge
+ juni 1689 Huizinge

   
Kwartierblad van
Leue Cornelis


















Cornellis Jansen

+ voor 1660
Anna NN

+ voor 1664

Leue Cornelis


           
Kwartierblad van
Lippe Sierts


Oemke Sierts


Anna NN


Derk Pieters
* ca. 1525
+ 1566/1567
Katrina Tomas
* ca. 1536
+ ca. 1580




x 1556


Lippe Sierts
* ca. 1550
+ 16?5 Wirdum
Geele Oemkes

+ februari 1607 Wirdum
Jacob Derks
* ca. 1557
+ juli 1620
Katrina Ritzes

+ januari 1619
x voor 1593

x 1582

Siert Lippes
* ca. 1580
+ 1642
Geertruid Jacobs
* januari 1584 Maarhuizen
+ november 1652
x februari 1606

Lippe Sierts
* 1608 Huizinga
+ mei 1679

  
Kwartierblad van
Lippe Tonnis


















Tonnis NN




Lippe Tonnis
* ca. 1667
+ februari 1748 Baflo

   
Kwartierblad van
Ype Crijns


















Crijn Ypes
* ca. 1650

Trijntjen NN



Ype Crijns
* ca. 1675

   
Kwartierblad van
Katrina Tomas


















Tomas Clasen
* ca. 1500
+ ca. 1568
Sytie NN
* ca. 1500
+ ca. 1571

Katrina Tomas
* ca. 1536
+ ca. 1580

Homepage | E-mail


gemaakt met PRO-GEN 'Genealogie à la Carte' software